Kohtumist alustas paremini Kalju ning suur surve kandis ka poolaja lõpus vilja. Mängu peakohtunik määras Karl Koppel määras 34. minutil Pavel Marini vastu tehtud vea eest penalti, mille realiseeris külma kõhuga Alex Mattias Tamm. Poolajapausile mindi Kalju 1 : 0 eduseisus.

Teisel poolajal oli samuti dikteerivamaks pooleks Nõmme võistkond, kuid ometigi suutis Kalev kübarast jänese välja tõmmata. Vahetuste toel ärganud Kalev viigistas kohtumise 84. minutil, kui palli suunas väravasse Arseni Kovaltšuk. Kolm minutit hiljem suutis Kalev ära kasutada segaduse Kalju väravaesisel ning Foday Trawally väravast mindi 2 : 1 juhtima.

Kalju üritas kõigest väest lüüa viigiväravat, kuid Kalevi kaitse püsis. Kohtumise teisel lisaminutil suutis punase kaardi teenida kodumeeskonna poole pealt Maksim Podholjuzin ning sellega oli matš sisuliselt otsustatud. Lõpuvile kõlades seisis tablool Kalevi 2 : 1 võit.

Võidukas Tallinna Kalev tõusis liigatabelis 28 punktiga kolmandaks. Nõmme Kalju on 24 punktiga viiendal kohal.

Täna õhtul toimub Premium liigas veel ka teine kohtumine, kui 19.00 pandi pall mängu FC Flora ja Tartu Tammeka vahelises mängus