Seitsmenda asetusega Eesti alustas turniiri kaheksandikfinaalis, kus tulemusega 31:30 võideti lisaajal Saksamaad. Eesti tuli sealjuures välja 18:24 kaotusseisust, otsustava torke tegi Lehis. Veerandfinaalis kohtus Eesti teise asetusega Itaaliaga. Eesti oli kogu kohtumise jooksul kaotusseisus ja lõpuks jäädi alla 32:43. 5.- 8. matšis Poolaga oli Eesti samuti pikka aega jälitaja, aga tänu ankrunaise Lehise torgetele võideti lisaajal tulemusega 35:34. Heitluses 5.-6. kohale jäi Eesti 31:32 taas lisaajal alla Ukrainale.

„Keeruline päev oli. Eelmise aasta EM-il me ei olnud 8 hulgas, sealt teeme loodetavasti olümpiapunktide mõttes väikese tõusu, kuid me tuleme alati medali järgi. Oli väga raske. Sportlasena ei saa kunagi selle tulemusega rahul olla. Ootan endalt rohkemat,“ ütles Lehis, kes naasis alles aprillis pärast põlvevigastust võistlusrajale.

„Füüsiliselt tundsin end väga hästi, võib-olla isegi paremini kui enne vigastust. Tuleb enesekindlust koguda, selle kallal tuleb tööd teha,“ ütles ta.

Reedel on kavas meeste epeevehklemise võistkonnavõistlus, kus jagatakse sarnaselt tänasele naiste võistlusele välja Euroopa meistrivõistluste medaleid ja Pariisi olümpiamängude kvalifikatsioonipunkte. Eesti koosseis on Sten Priinits, Ruslan Eskov, Jüri Salm ja Erik Tobias. Eesti alustab võistlust 1/16-finaalist ehk esimesest ringist, vastaseks on Aserbaidžaan.

Sulgpalli naiste üksikmängus pääses Kristin Kuuba veerandfinaali. Tema kaheksandikfinaalivastane Xuefei Qi (Prantsusmaa) andis Kuubale vigastuse tõttu loobumisvõidu. Reedel peetavas veerandfinaalis kohtub Kuuba Hispaania sulgpalluri Carolina Mariniga.

Naiste paarismängus andsid Helina Rüütel ja Kati-Kreet Marran kõva lahingu Hollandi paarile Debora Sille – Cheryl Seinen, kuid pidid vastu võtma 1:2 kaotuse.

Vibulaskja Robin Jäätma kaotas meeste plokkvibu individuaalvõistluse veerandfinaalis slovakile Jozef Bosanskyle 145:149. Protokolli märgiti Jäätmale seitsmes koht. Siiski on Euroopa Mängud talle korda läinud – koos õe Liselliga tulid nad segapaaride võistluses kuldmedalile. Kodumaale jõuab perekond Jäätma juba homme kell 13.40 Varssavi lennuga.

Moodsa viievõistluse võistkonnavõistlusel olid Carl Robert Kallaste ja Johanna Maria Jõgisu pärast kolme ala 8. kohal, kuid Jõgisu vigastatud jala tõttu nad enam laskejooksu starti ei läinud.

Laskmises on Andres Kull meeste kaevikraja kvalifikatsiooni esimese ringi järel 30 võistleja seas 15. kohal. Kull kogus maksimaalsest 75 punktist 72. Meeste 25 m kiirlaskmise kvalifikatsiooni esimeses ringis sai Peeter Olesk 285 punktiga 18. koha ja Nemo Tabur 280 punktiga 25. koha. Mõlema ala kvalifikatsiooni teine ring peetakse reedel.

Suushahüpetes lükati kolmapäeval toimuma pidanud meeste normaalmäe võistlus tugeva tuule tõttu tänasele. Eesti koondise parim oli Artti Aigro, kes sai 219,1 punktiga 25. koha. Esimeses voorus sai ta 93,5 meetri pikkuse hüppe eest 105,2 punkti ning see viis ta 28. positsioonile. Teise vooru hüppel oli kaugust 96 meetrit ja punkte sai ta 113,9. Kevin Maltsev sai 89 meetri ja 86,1 punktiga 44. koha. Kaimar Vagulit ja Andero Kappi määrustele mittevastava varustuse tõttu hüppama ei lubatud. Euroopa mängude võitjaks krooniti 270,3 punktiga austerlane Daniel Tschofenig.