Esimeses setis nähti koguni seitset servimurret, millest Kanepi tegi neli ja rootslanna kolm. Seti kümnendas geimis oli lähedal ka kaheksas murre, kuid Kanepi suutis 15 : 40 kaotusseisust välja tulla ja kindlustada setivõidu.

Teises setis ei loovutanud Kanepi ühtegi enda servigeimi ning võttis kahe murda toel veenva 6 : 2 setivõidu,

Eestlanna servis kohtumise jooksul ühe ässa ja ei teinud ühtegi topeltviga, rootslanna ei löönud ühtegi ässa ja patustas ühe topeltveaga. Kanepi esimene serv õnnestus 75%-liselt ja ta võitis esimeselt pallingult 64% punktidest. Suur vahe oli ka murdepallide realiseerimisel: Kaia 9 realiseeris üheksast kuus ja rootslanna kümnest kolm.

Veerandfinaalis kohtub Kanepi austraallanna Astra Sharmaga (WTA 276.), kes möödunud hooaja veebruaris hoidis maailma edetabeli 84-ndat kohta.

Kaks naist on omavahel kohtunud korra, kui 2021. aastal Austraalias olid Kanepi võidunumbrid 1 : 6, 7 : 5, 6 : 2.