Kohtumist teravamalt alustanud Eesti sai väärilise tasu matši 27. minutil. Kui mitmel korral proovisid Konstantin Vassiljev ja Mattias Käit nurgalööki kombineerides lahti mängida, siis nüüd pani Vassiljev pika palli kasti tagumisse otsa, kus oli ootamas Martin Miller. Miller virutas kohe esimesega peale. Värava ees oli ootamas Rauno Sappinen, kes lükkas palli peaga väravasse. 1:0 Eestile.

Kohtumist hästi alustanud Eesti loovutas avapoolaja lõpuks veidike initsiatiivi aseritele, kuid avapoolaeg lõppes siiski 1:0. Teisele kolmeveerandtunnile tuli kodumeeskond tunduvalt aktiivsemalt. Lisaks tehti korraga ka kolm vahetust. Surve kandis vilja 62. minutil, kui Emin Mahmudovi nurgalöögi järel sai värava lähistelt vabalt löögile Anton Krõvotsjuk. Eestlased jätsid selles olukorras Krõvotsjuki valveta ning Karl Jakob Heinal ei olnud väravas enam midagi teha.