Tiitlikaitsjad tulid seejuures välja kaotusseisust, sest kodupubliku ees mänginud Pärnu asus 29. minutil Ronaldo Tiismaa realiseeritud penaltist juhtima.

Viigi tõi tabloole avapoolaja esimesel lisaminutil sihile jõudnud Martin Miller. Flora pääses 2:1 juhtima 54. minutil, mil 11 meetri karistuslöögi realiseeris Henrik Ojamaa.

Mängu viimase seitsme minutiga lõi Flora veel kolm väravat, vormistades 5:1 võidu. 88. minutil sahistas võrku vanameister Konstantin Vassiljev ning lisaminutitel Sten Reinkort ja Danil Kuraksin.

Teises tänases mängus sai Nõmme Kalju 2:0 jagu FC Kuressaarest. Väravad lõid viimase veerandtunniga Promise David ja Henri Järvelaid.

Flora hoiab 17 vooru järel 42 punktiga esikohta. Kalju tõusis 23 silmaga neljandaks, Pärnu Vaprus (22p) langes viiendaks.

Teisel kohal asuv FCI Levadia (37) ja kolmandal real paiknev Tallinna Kalev (24) on homme omavahel vastamisi (Tabeliseis).