Turniiril viiendat paigutust omav eestlanna alistas põhitabeli esimeses matsis prantšlanna Anna Tatranova (BWF 145.) 21 : 16, 21 : 12 . Teises kohtumises oli Kuuba vastaseks Hiina Taipei mängija Ting Yu Liang (BWF 72), kellest eestlanna oli 50 minutit kestnud põnevusmängus üle 25 : 23, 22 : 20.

Veerandfinaalis oli Kuubal vastas taanlanna Julie Dawall Jakobsen, kellega peeti maha enam kui tunnine lahing. 26-aastane eestlanna kaotas esimese geimi 19 : 21, aga võitis teise 21: 14. Kolmandas geimis oli Kuuba peamiselt tagaaja rollis, kui ta oli taga 8 : 12 ja 15 : 18, kuid siis teenis eestlanna viis järjestikust punkti ning keeras matši skooriga 21 : 19 enda kasuks..

Poolfinaalis kohtub Eesti esinumber Hiina Taipei mängijaga Huang Yu-Hsun (BWF 61.). Kaks naist on tänavu varem kohtunud kahel korral ja mõlemal juhul on Kuuba leppinud kaotusega.