Lietkabelis sai reedel peetud pronksiseeria otsustavas viiendas mängus Jonava meeskonnast jagu tulemusega 84:72. Matš pidi toimuma Paneževyses, kuid kuna Lietkabelise enda koduväljak oli teiseks ürituseks juba broneeritud, toimus kohtumine Šiauliais.

Eestlase koduklubi kaotas avaveerandi 17:22, ent asus poolajavileks juhtima 46:35. Otsustav vahespurt tehti viimase perioodi alguses, kui edu kasvas juba 17-punktiliseks (75:58).

Kullamäe mängis 31 minutit ning kogus selle ajaga üheksa punkti (kahesed 3/5, kolmesed 1/4), neli lauapalli ja kuus resultatiivset söötu. Lisaks tegi ta kaks pallikaotust ja neli viga.

Võitjate resultatiivseim oli viis kaugviset (8-st) tabanud Jamel Morris 27 punktiga.

Finaalseeria Kaunase Žalgirise ja Rytase vahel on hetkel viigis 2:2. Viies mäng on homme Kaunases.