Malõgina alistas WTA edetabelis endast 182 kohta kõrgemal asuva itaallanna Nuria Brancaccio (WTA 175.) tulemusega 6:3, 6:2 ja jõudis veerandfinaali.

Kindla võidu teeninud Malõgina kasutas viiest murdepallist ära kolm ning päästis ainsa Brancaccio teenitud murdevõimaluse. Kohtumine kestis tund ja 11 minutit.

Veerandfinaalis läheb 23-aastane Malõgina vastamisi kas ameeriklanna Hailey Baptiste`i (WTA 243.) või prantslanna Audrey Albie`ga (WTA 253.).

Kaia Kanepi (WTA 74.), kes on turniiril kõrgeima asetusega mängija, kaotas täna 18-aastasele itaallannale Georgia Pedonele (WTA 619.) avaseti 5:7 ja andis siis vastasele loobumisvõidu. Miks eestlanna edasimängimisest loobus, ei ole hetkel teada.

Kanepi jäi avaseti alguses kiiresti 0:2 kaotusseisu, kuid vastas siis kahe murdega ja juhtis 4:2. Kaheksandas ja kaheteistkümnendas geimis suutis Pedone uuesti Kanepi pallingu murda ja võitis tund aega kestnud seti 7:5.