Kodumeeskond Real alustas mängu võimsalt ning mõne minuti möödudes juhiti 13 : 3. Minut-minuti haavalt sai Badalona üha enam mängu sisse ning avaveerandi lõpuks vähendati vahe nelja punktiliseks. Alates teisest veerandajast dikteeris kohtumist juba külalisvõistkond ning 15-minutilisele vaheajale mindi nende 42 : 39 eduseisus.

Kolmandal veerandajal kasvatas Badalona edu parimal juhul 12-punktiliseks, kuid otsustavale neljandikule mindi siiski vastu kolmepunktises eduseisus 67 : 64. Neljandal veerandajal jõudis Real parimal juhul viigini, kuid Badalona tugev lõpp kindlustas seeria avamängu võidu külalisvõistkonnale.

Badalona resultatiivseim oli üleplatsimehena Kyle Guy, kes viskas 30 punkti, võttis ühe lauapalli ja jagas viis resultatiivset söötu. Ante Tomic toetas teda 18 punkti ja 11 lauapalliga. Kaotajate parimad Dzanan Musa ja Walter Tavares 18 punktiga.

Kolme võiduni mängitava seeria teine kohtumine toimub neljapäeva õhtul samuti Reali koduhallis.

Teises poolfinaalseerias peavad Barcelona ja Malaga Unicaja seeria avakohtumise kolmapäeva hilisõhtul.