Kohtumise ainus värav sündis juba juba esimestel minutitel. Mängu esimesel minutil kukutas Pärnu väravavaht Ott Nõmm kastis Pavel Marini ja Kalju teenis penalti. Belglane Oliver Rommens 11 meetri karistuslöögil ei eksinud ja viis kolmandal minutil Kalju juhtima.

1:0 seisuga kohtumine lõppeski. Pärnu tegi kokku 15 pealelööki Kalju seitsme vastu, aga vastaste väravat lahti ei muugitud. Veel üleaja viimasel minutil teenisid Vapruse mehed karistuslöögi, aga Enrico Veensalu löök maandus müüris ning jätkuolukorrast midagi ohtlikku ei sündinud.

Hooaja viienda võidu teeninud ja kahemängulise kaotusteseeria lõpetanud Nõmme Kalju vähendas vahet neljandal kohal oleva Pärnuga kahe punkti peale. Pärnul on koos 22, Kaljul 20 punkti.