Avapoolajal väravaid ei nähtud. Levadia jõudis juhttabamuseni 76. minutil, kui kapten Rasmus Peetson saatis trahvikastist väljas ilulöögiga palli Kuressaare väravavahi Magnus Karofeldi jaoks püüdmatult võrku.

84. minutil vormistas lõppseisu Ioan Jakovlev, kes mängis end trahvikastis löögile ning lõi latipõrkest palli võrku. 0:2 kaotusseisust võõrustajad viimase kümnekonna minutiga enam välja ei suutnud tulla.

Levadia tegi mängu peale kokku 22 pealelööki, Kuressaare sai neid kirja seitse. Raamide vahele läks Levadial viis ja saarlastel kaks lööki.

Levadia jätkab 37 punktiga teisel kohal. Liider FC Flora (38 p) läheb kolmapäeval vastamisi Paide Linnameeskonnaga. Kuressaare asub 18 silmaga kuuendal real.

Teisipäeva õhtul kohtuvad omavahel ka Nõmme Kalju ning Pärnu Vaprus. Kohtumine algas kell 20.