Kodusaalis mänginud ja põhiturniiri teise kohaga lõpetanud Fenerbahce võitis kohtumise 108 : 66.

Fenerbache võitis avaveerandi 23 : 17 ja juhtis poolajasireeni kõlades 51 : 37. Suurim hävitustöö tehti kohtumise neljandal veerandajal, mis võideti 19 punktiga.

Võitjate kasuks tõi Johnathan Motley 18 punkti, 3 lauapalli ja 3 korvisöötu, Nigel Hayes-Davis kogus 15 punkti, 4 lauapalli ja 5 korvisöötu. Scottie Wilbekin kogussamuti kahekohalise punktiarvu - 11 punkti, 4 korvisöötu ja 2 vaheltlõiget.

42-punktiline vahe, millega Fenerbahce võitis, on kahe klubi vaheliste mängude kõigi aegade suurim. Tegu oli ka Anadolu Efesi suurima kaotusega läbi aegade Türgi Superliigas.

„Oleme loomulikult seerias ees 1 : 0, aga skoor ei peegelda kahe meeskonna vahet,“ kommenteeris Fenrbahce peatreener Dimitris Itoudis.

„Anadolu Efes on sellest palju parem meeskond. Mängime play-off seeriat, miski pole veel otsutatud. See tuleb pikk seeria. Efes oli esimesel veerandajal ees 17 : 12 ja sellest hetkest alates näitasime suurepärast kvaliteeti. Olime ka kaitses väga efektiivsed.“

Anadolu Efesil avaneb homme võimalus vigade paranduseks, kui Fenerbache kodusaalis toimub kolme võiduni mängitava seeria teine kohtumine.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid