Turniiri veerandfinaalis alistas eestlane eile tuuneeslase Aziz Dougazi (ATP 220.) 7:6 (5), 6:2.

Tänast poolfinaali alustas paremini prantslane, kes kiirelt kahe murdega 3 : 0 juhtima asus. Lajal võitles ennast mängu tagasi, viigistades seti 4 : 4-le. Kaks seti viimast geimi kuulusid siiski Escoffierile millega prantslane kindlustas 6 : 4 avaseti võidu.

Teises setis jäi Lajal samuti kiirelt murdega taha, kuid suutis seisu tasakaalustada ning võimsa seti lõpuga mänguseisu viigistada. Otsustav sett kuulus täielikult eestlasele ning tulemusega 4 : 6, 6 : 3, 6 : 2 kindlustas Lajal pääsu elu esimesse Challenger kategooria tenniseturniiri finaali.

Lajal servis kohtumise jooksul viis ässa ja tegi kaks topeltviga, prantslase saldosse kogunes üheksa ässa ja üheksa topeltviga. Eestlase esimese servi protsent oli 60 ja ta võitis 58% esimeselt servilt mängitud punktidest, Escoffieri vastavad näitajad olid 49% ja 68%. Lajal realiseeris murdepalle 64%-liselt (7/11) ja Escoffier 56%-liselt (5/9). Matši 159-st pallivahetusest võitis Lajal 86 ja prantslane 73.

Homses finaalis kohtub Mark Lajal austraallase Adam Waltoni (ATP 288.) ja kasahhi Beibit Zhukayev (ATP 325.) vahelise kohtumise võitjaga.