Möödunud aasta turniiril veerandfinaali pääsenud ameeriklanna kaotas kolmandas ringis belglannale Elise Mertensile (WTA 28.) 1 : 6, 3 : 6. Kohtumine kestis tund ja 22 minutit. Mertensile on see karjääri jooksul kolmas kord, kui ta Pariisi suure slämmi turniiril teise nädalasse jõuab.

Mertens servis matši jooksul ühe ässa ja tegi kuus topeltviga, ameeriklanna saldosse kogunes kaks ässa ja kaks topeltviga. Mertensi esimene serv õnnestus 52%-liselt ja ta võitis 74% esimeselt servilt mängitud punktidest. Pegula vastavad arvud olid 50% ja 54%. Murdepalle realiseeris Mertens 83%-liselt (5/6), Pegula ei kasutanud ära ühtegi murdevõimalust (0/5).

Turniiri neljandas ringis ootab Mertensit ees kohtumine venelanna Anastassija Pavljutšenkovaga (WTA 333.), kes võitis kolmandas ringis kaasmaalast Anastassija Potapovat (WTA 25.).

Kindla võidu teenis kolmandas ringis Daria Kasatkina (WTA 9.), kes alistas Peyton Stearnsi (WTA 69.) 6 : 0, 6 : 1.