„Kuues käik“ rallipodcast läks täna otse-eetrisse peale Sardiinia ralli viimast kiiruskatset kell 18.30.

Võistlejatel jääb täna selja taha 141,24 katsekilomeetrit. Kaks korda läbiti ralli pikimat katset Monte Lerno - Sa Canchedda (49,90 km). Kuigi kardeti, et vahed kärisevad pikaks, siis tegelikkuses lahutab kahte esimest meest - Esapekka Lappit ja Sebastien Ogier'd vaid 0,1 sekundit. Kolmandast kohast hoiab kinni Thierry Neuville (+18,6), neljandast täna teed puhastanud Kalle Rovanperä (+46,1).

Järgnevad Takamoto Katsuta (+47,4), Elfyn Evans (+1.05,6) ja seitsmendana Ott Tänak (+1.09,8).

Spekuleerime, mis võiks juhtuma hakata homme, mida teeb ilm ning kas meie mehel võiks veel olla lootust konkureerida esikolmiku koha peale.

„Kuuenda käigu“ saatejuhid on Gunnar Leheste ja Roland Poom. Saatesse on palavalt oodatud rallisõprade küsimused e-maili aadressile kuueskaik@delfi.ee. Parimad küsimused saavad pühapäeval premeeritud väärt auhindadega.

Tänase saate lõpus mängisime kuulajatega Kahooti. Mida vaatajatelt-kuulajatelt küsisime ja kuidas mäng läks, saab samuti järele kuulata ja vaadata!

1x
00:00

Kõik „Kuuenda käigu“ saated leiad korraga Delfi Tasku keskkonnast või Spotifyst. Lae Delfi Tasku äpp alla Google Play'st või App Store'ist!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid