Turniiri esimeses ringis mängis eestlane üle kohaliku mängija Boris Butulja (ATP 807.) 6 : 4, 6 : 1.

Tänase teise ringi kohtumise avasett kulges rütmis, kus mõlemad mängijad hoidsid enda pallingugeimi, kuni kiire lõppmänguni, kus prantslane 7 : 4 peale jäi.

Teises setis nähti kolme servimurret. Esimese murde tegi Pavlovic seisul 4 : 3 , kuid prantslane ei suutnud ka enda servi hoida, servides 5 : 3 seisul matšivõidule. Paraku vastas järgmises geimis taas samaga Tamm ning sellega oli seti ja ka terve matši saatus otsustatud.

Tund ja 55 minutit kestnud kohtumise jooksul ei servinud Tamm mitte ühtegi ässa ning patustas kahe topeltveaga. Prantslase saldosse jäi viis ässa ja üks topeltviga. Matši 146-st punktist võitis Tamm 69 ja Pavlovic 77.

Elena Malõgina (WTA 357.) kohtus Itaalias Brescias toimuva W60 kategooria ITF-i turniiri teises ringis argentiinlanna Julia Rieraga (WTA 312.), kuid ei mänginud kohtumist lõpuni, andes vastasele pärast 4 : 6 kaotatud avasetti teise seti alguses loobumisvõidu.

Kvalifikatsioonist põhitabelisse murdnud Malõgina alistas kolmapäeval turniiri avaringis sakslanna Anne Schaeferi (WTA 697.) 6:4, 6:4.