Etapivõidu teenis kodupubliku rõõmuks Alexander Kristoff (Uno-X Pro Cycling Team; 3:19.17), edestades taanlast Tobias Lund Andreseni (Team DSM) ja belglast Jordi Meeust (Bora-Hansgrohe).

„Etapp oli õnneks vähemate tõusumeetritega kui eelmistel päevadel, kuid viimasel kolmel linnaringil ootasime rasket võidusõitu,“ rääkis Mihkels etapi järel, vahendab Eesti Jalgratturite Liit.

„Ringil oli kaks järsku tõusu järjest ehk siis kokku kuus tõusu enne lõppu. Arvasin ette, et tänane võib mulle sobida, kuna sellised minuti pikkused tõusud on mulle alati meeldinud. Sain kõikidel kordadel esimeste seas üle tõusude ja lõpus tegi Mike minu jaoks isegi mitme mehe eest tööd, kuid kahjuks sai ta jõud natuke liiga vara otsa ja kui kiirus langema hakkas, otsustasin, et alustan oma sprinti 300 meetri pealt. See oli natuke liiga vara, sestap said kolm ratturit minust veel enne lõppu mööda, kuid olen rahul. Siiani minu parim tulemus selle tiimiga,“ lisas Mihkels.

Üldarvestuses võidutses britt Ben Tulett (Ineos Grenadiers), edestades meeskonnakaaslast Magnus Sheffieldi viie ja belglast Thibau Nysi (Trek-Segafredo) 23 sekundiga. Mihkelsi tiimist oli parim kuuenda koha pälvinud belglane Rune Herregodts, kes kaotas võitjale 31 sekundiga. Eestlane ise lõpetas 30. positsioonil (+1.39). „Tuur läks meeskonna jaoks korda,“ lisas Mihkels.

Noorratturite arvestuses pälvis Mihkels 10. ja aktiivseima ratturi arvestuses 16. koha.