31-aastane Pliškova patustas tund ja 24 minutit kestnud matši jooksul 31 lihtveaga ja tegi 16 äralööki (Stephensil 10 lihtviga ja 19 äralööki). Murdepalle realiseeris tšehhitar neljast ühe ja ameeriklanna kaheksast viis.

Kindla võidu saanud Stephensi teise ringi vastane on venelanna Varvara Gratševa (WTA 41.), kes mängis täna üle Dalma Galfi (WTA 98.) 6:4, 2:6, 6:1.

Kvitova, Kudermetova, Bencic ja Auger-Aliassime langesid välja

Petra Kvitova (WTA 10.), kes on varem Pariisis kahel korral poolfinaali jõudnud, pudenes samuti juba avaringis, kui jäi alla itaallanna Elisabetta Cocciarettole (WTA 44.) 3:6, 4:6.

Maailma 11. reket, venelanna Veronika Kudermetova kaotas üllatuslikult slovakitar Anna Karolina Schmiedlovale (WTA 100.) 3:6, 1:6. Kohtumine kestis vaid tund ja 20 minutit.

Ka edetabeli 12. numbri, šveitslanna Belinda Bencici teekond sai avaringis otsa. Tema kaotas venelanna Elina Avanesjanile (WTA 134.) 3:6, 6:2, 4:6.

Meesüksikmängu turniiri alustas kindlalt Novak Djokovic (ATP 3.), kes alistas Aleksandar Kovacevici 6:3, 6:1, 7:6 (1).

Maailma esinumber Carlos Alcaraz võitis avamängus Flavio Cobollit (ATP 159.) 6:0, 6:2, 7:5.

Konkurentsist langes aga Felix Auger-Aliassime (ATP 10.), kes kaotas Fabio Fogninile (ATP 130.) kolmes setis 4:6, 4:6, 3:6.

22-aastane tennisist tunnistas hiljem, et teda vaevas haigusevimm. „Õlg pole päris korras, kuid see polnud täna probleem. Jäin eile haigeks, eriti ei saanud magada. Uskumatu, kui jääd päev enne mängu haigeks,“ sõnas Auger-Aliassime.

Täna langesid Pariisis välja ka eestlannad Anett Kontaveit (WTA 78.) ja Kaia Kanepi (WTA 74.). Kontaveit jäi alla ameeriklanna Bernarda Perale (WTA 36.) 6:7, 2:6, Kanepi kaotas ameeriklanna Madison Keysile (WTA 20.) 1:6, 6:3, 1:6.