Hollandi kõrgliiga viimase vooru mängus viis Mike van der Hoorn juba teisel minutil Emmeni juhtima, 35. minutil viigistas seisu Ole Romeny. Teisel poolajal viis Anastasios Douvikas võõrustajad taas 53. minutil juhtima, ent Utrechti poolt vastas viie minuti pärast Mark Diemers.

Täistunnil liitus mänguga Rocco Robert Shein, kes vahetas välja teise kunagise Flora mehe Sander van de Streeki. 63. minutil jäi Utrecht Mike van der Hoorni punase tõttu vähemusse, kuid meeskonnale kindlustas 3 : 2 võidu Nick Viergeveri tabamus.

Utrecht kogus tänavu 34 mänguga 54 punkti, millega nad said Hollandi kõrgliigas seitsmenda koha. Meistriks tuli Feyenoord 82 silmaga, Eindhoveni PSV jäi neist maha seitsme ja Amsterdami Ajax kuraditosina punktiga. 19-aastane poolkaitsja Rocco Robert Shein pääses tänavu väljakule viies kõrgliiga matšis, neist esimesed neli tulid septembris ja oktoobris.