Lilleküla staadioni murul toimunud kohtumise algus kuulus Levadiale. 18. minutil tsenderdas Ernest Agyiri trahvilöögi karitusalasse, kus Kalju kaitsja Yohan Mannone klaaris palli peaga Edgar Turile, kes terava nurga alt vajutas palli kindlalt sisse.

Kuraditosina minuti pärast korjas Henri Perk võrgust juba teise palli. Kalju poolkaitsja German Šlein andis väga pehme tagasisöödu, mille sai vahelt endine Ukraina noortekoondislane Ilja Markovskõi, kes lahendas olukorra külmavereliselt. Seejärel Kalju ärkas, kuid esimesel poolajal nad sihile ei jõudnud

Teist poolaega alustasid Nikita Andrejevi hoolealused 832 pealtvaataja ees märgatavalt näljasemalt. 54. minutil leidsid kaljukad nurgalöögist Ioannis Tsivelekidise peanupu, kes saatis palli värava ette, kust selle toksas võrku kaitsjate poolt üksi unustatud Aleksandr Volkov.

Kuid viigivärava jahtimine sai peagi kõva tagasilöögi. Ilja Antonov tegi 68. ja 70. minutil kollast kaarti väärt vead Agyiri vastu, mistap vilemees Kristo Tohver saatis Kalju poolkaitsja duši alla. Sellega sai Levadia kohtumise üle kontrolli ja nad tüürisid laeva võidusadamasse. Kui aprillis toimunud kohtumine päädis Levadia 1 : 0 võiduga, siis sel korral oli lõppseis 2 : 1.

„Mängu moodi mäng. Lasime rumala vea tõttu värava sisse, nagu Kaljul oli teine värav. Kuid mängupilt rõõmustas,“ tõdes FCI Levadia abitreener Ain Tammus ETV2 otseülekandes. „Saime kaitse pidama, pall liikus keskele, kuid endiselt võiks lõpetamine olla parem.“

Levadial on 15 vooruga koos 34 punkti, nad jäävad tabelit troonivast Florast maha nelja silmaga. Viimasest kaheksast mängust vaid ühe võitnud Kaljul on koos 17 punkti, millega nad jäävad tabeli teise poolde.