„Huvi mängu vastu on väga suur ja praeguse piletimüügitempo juures ootame mängule ligi 10 000 pealtvaatajat,“ ütles Eesti Jalgpalli Liidu peadirektor Tõnu Sirel.

„Eesti koondise tuline algus valiksarjas ja ülipõnev mäng võõrsil Austriaga lisab kindlasti huvi, samuti mängu eel toimuv festivaliala,“ märkis Sirel alaliidu pressiteate vahendusel.

Viimati mängis meeste koondis Belgiaga kodumurul kaks aastat tagasi, kui juba 2. minutil viis Mattias Käit Eesti juhtima. Paraku tuli selles mängus siiski vastaste 3:1 paremust tunnistada.

Eesti võitis Belgia koondist 2009. aastal seisuga 2:0, kui värava autoriteks olid legendaarsed Raio Piiroja ja Konstantin Vassiljev.

Meeste koondise aasta esimese kodumängu esitleja on Eesti Jalgpalli Liidu suurtoetaja Coolbet. 20. juunil avatakse festivaliala kell 19, kontsert algab kell 19.30. Koondised alustavad mängueelse soojendusega kell 21.00, hümnid kõlavad kell 21.30 ning kohtunik annab avavile kell 21.45.

Pääsmed mängule on müügil Piletilevis, kus kõigil soovijatel on võimalik leida endale sobiva hinnaklassi ja istekohaga pääse. Eesti Jalgpalli Liit (EJL) tuletab meelde, et pääsmete edasimüük (sh välisfännidele) või piletite kasutamine kommertseesmärkidel (sh loosimised vms) on ilma EJLi nõusolekuta keelatud.