Baskonia võitis avaveerandi 21:15 ning pärast seda enam kordagi eduseisu käest ei antud. Kolmandal veerandajal suurendasid külalised vahe korraks isegi 14-punktiliseks ning kuigi viimase minuti eel jõudis Girona veel nelja punkti kaugusele, siis enamaks võõrustajad võimelised polnud.

Kotsar viibis väljakul 21 minutit ning kogus selle ajaga 11 punkti, kuus lauapalli ja kolm korvisöötu. Raieste kaheksa minutiga punktiarvet ei avanud, kuid sai kirja kaks lauapalli. Baskonia resultatiivseim oli Darius Thompson 16 silmaga, Girona poolelt viskasid 17 punkti nii Kameron Taylor kui ka Jeremiah Hill.

Põhiturniiri lõpetas esikohal Barcelona, kes võitis 34-st mängust 29. Ühe võidu vähem teeninud Baskonia (28-6) edestas omavaheliste mängudega Madridi Reali ning sai teise asetuse.

Veerandfinaalis läheb Baskonia vastamisi Badalona Joventutiga.