Kolme võiduni toimuvas seerias kaotas Lietkabelis esmaspäeval võõrsil 58 : 69. Kodusaalis oli Kullamäe leivaisa suurepäraselt mängus. 41 : 38 võidetud esimese poolaja järel pääsesid nad kolmandal veerandajal parimal juhul juhtima juba 17 punktiga (64 : 47) ja ka neljandal neljandikul olid nad veel peal kaheksaga.

Kuid viimastel minutitel keeras Euroliiga klubi kohtumise enda kasuks ja läks mängu juhtima. Kuigi Kullamäe kauge kahene tõi tabloole veel viigi 79 : 79, siis Lietkabelis kaotas lõpuks matši 83 : 86. Väljakult kümnest viskest kaheksa tabanud Kullamäe tõi mängu parimana 18 punkti. Lisaks võttis ta maha kaks lauda, andis neli korvisöötu ja tegi ühe vaheltlõike. Võitjate parimatena tõid Tomas Dimša 15 ja Edgaras Ulanovas 14 punkti.

Seeria kolmas matš toimub reedel Kaunases. Teises paaris juhib Vilniuse Rytas mängudega 2 : 0 Jonava vastu.