Norra läks kohtumist avakolmandikul Andreas Martinseni väravast juhtima ning teise perioodi alguses suurendas Sonrde Olsen eduseisu juba kaheväravaliseks. Milan Lucic lõi aga peagi Norrale ühe tagasi ja normaalaja viimasel minutil viigistas Lawson Crouse'i tabamus seisu.

Lisaajal rohkem väravaid ei nähtud ning karistusvisetes olid noralased paremad 4:2.

Teises esmaspäeval peetud B-alagrupi kohtumises ronis Kasahstan Sloveenia vastu koguni kolm korda kaotusseisust välja ja võttis 4:3 võidu.

A-grupis jätkab aga võidukalt Rootsi, kes alistas sedapuhku 4:1 Taani.

Taani haaras juba neljandal minutil tänu Nicklas Jenseni väravale eduseisu, aga Dennis Everbergil õnnestus enne pausi viigivärav lüüa. Teisel kolmandikul viis Andre Petersson rootslased juhtima ning viimasel perioodil said käe valgeks ka Lucas Raymond ja Carl Grundström.

Teises A-grupi kohtumises avas võiduarve Austria, kes pööras Ungari vastu 1:3 kaotusseisu karistusvisete järel 4:3 võiduks.