Malõgina läks avaseti küll kiirelt murdega 2:0 juhtima, kuid järgmised kuus geimi kuulusid Birrellile.

Teises seti alustuseks loovutasid mõlemad naised kohe oma servigeimi, pärast mida haaras Birrell kahe murde toel 4:1 eduseisu. Kuigi Malõgina suutis järgmised kaks geimi võita, siis enamaks tal rammu ei jätkunud ning austraallanna lõi mängu murdega lukku.

Esimest korda kvalifikatsiooni kaudu WTA turniiri põhitabelisse jõudnud 22-aastane Malõgina ei saanud tund ja 26 minutit kestnud kohtumises kirja ainsatki ässa, kuid tegi seejuures kolm topeltviga. Birrell servis ühe ässa ning patustas ühe topeltveaga. Malõgina realiseeris kõik kolm murdevõimalust, Birrell seevastu luhtas 16-st murdepallist koguni üheksa.

Birrell läheb teises ringis vastamisi ameeriklanna Bernarda Peraga (WTA 38.). Selle paari võitja kohtuks veerandfinaalis kas Kaia Kanepi (WTA 76.) või prantslanna Clara Bureliga (WTA 122.).

Kanepit ootab homme ees aga suisa kaks kohtumist, sest koos venelanna Angelina Gabujeva (WTA 104.). alustab ta ka paarismänguturniiri.