Levadia läks kohtumist 8. minutil Nikita Vassiljevi väravast juhtima, aga poolajapausile mindi juba võõrustajate 2:1 eduseisul, kui esmalt lõi Levadia keskkaitsja Heitori õnnetu omavärava ning seejärel sai jala valgeks ka Kevin Anderson.

66. minutil lõi vahetusest sekkunud Rasmus Peetson küll viigivärava, aga enamaks Levadial rammu ei jätkunud.

Levadia jätkab liigatabelis 30 punktiga teisel kohal, liider Florast jäädakse kahe silma kaugusele. Üheksanda punkti teeninud Tammeka on endiselt üheksandal tabelireal.

Vooru viimases mängus tunnistas Paide Linnameeskond koduväljakul Pärnu Vapruse 1:0 paremust. Kohtumise ainsa värava eest hoolitses 54. minutil Kevin Kauber. Kusjuures Pärnu lõpetas mängu kümnekesi, sest Sander Kapper teenis lisaminutitel kaks kollast kaarti ning oli sunnitud väljakult lahkuma.

Hooaja kuuenda võidu teeninud Pärnu on 21 punktiga neljas, mullune pronks Paide jätkab aga endiselt 14 silmaga seitsmandal kohal.