Kuressaare läks kohtumist avapoolaja lõpus Märten Pajunurme penaltist juhtima, kuid teise poolaja keskel lõi gambialane Foday Trawally nelja minutiga kaks väravat, millega kindlustas Kalevile hooaja seitsmenda võidu.

Kalev jätkab 23 punktiga kolmandal kohal, mängu vähem pidanud Kuressaare on 16 punktiga kuuendal tabelireal.

Teises laupäeval peetud kohtumises tunnistas Narva Trans koduväljakul Nõmme Kalju 2:0 paremust. Tallinna klubi väravate eest hoolitsesid Aleksandr Volkov ja Igor Subbotin.

Kalju jaoks oli ühtlasi tegemist esimese võiduga peale 14. aprilli, mil Tartu Tammeka alistati 2:0. Pärast seda teenisid nõmmekad kuue mänguga ainult kaks viigipunkti.

Kalju kerkis tabelis 17 punktiga viiendaks, Trans on kümne silmaga kaheksandal kohal.