Saksamaa sai Tamperes toimuval alagrupiturniiril 4:2 jagu Austriast. Nico Sturm viskas viiendal minutil sakslased juhtima, 12. minutil viigistas seisu Bernd Wolf. Saksamaa läks Parker Tuomie väravast esimesele vaheajale siiski 2:1 eduseisust.

Teisel perioodil kasvatas Wojtek Stachowiak sakslaste eduseisu 3:1 peale. Viimasel kolmandikul viskas Lukas Haudum küll ühe värava tagasi, aga Sturm vormistas mängu eelviimasel minutil 4:2 võidu.

Teise võidu teeninud Saksamaa hoiab A-grupis kuue punktiga viiendat kohta. Kõik mängud kaotanud Austria jätkab tabeli viimasel real.

Riias teenis MM-i teise võidu Kasahstan, alistades karistusvisete järel 4:3 Slovakkia. Avakolmandiku võitis Slovakkia Patrik Kochi väravast 1:0.

Teist perioodi valitses aga Kasahstan, kui Roman Startšenko, Valeri Orehhov ja Jevgeni Rõmarev tegid seisuks 3:1. Slovakkia polnud veel viimast sõna andnud. Kolmandal perioodil viigistasid slovakid Richard Paniki ja Pavol Regenda tabamustest seisu, viies mängu lisaajale.

Lisaajal ühtegi väravat ei nähtud ja ees ootasid karistusvisked. Seal ei eksinud kasahhid kordagi, võites karistusvisked 4:1. Mängu kokkuvõttes jäi Kasahstan peale 4:3.

Kasahstanil on B-grupis koos neli punkti, mis annab kuuenda koha. Slovakkia on viie silmaga viies.