Nuggetsi kangelane oli Jamal Murray, kes viskas oma 37-st punktist 23 viimasel veerandil.

Kui kolmandal veerandil eksis ta 17-st viskest kaheteistkümnel, siis lõpuveerandil aitasid Murray neli täpset kaugviset teha Nuggetsil 15:1 vahespurdi, mis viis kodumeeskonna ette 96:84.

Nikola Jokic tegi oma play-offi karjääri 13. kolmikduubli, kui kogus 23 punkti, 17 lauapalli ja 12 resultatiivset söötu.

Nuggets on sel hooajal koduväljakul võitnud 41 ja kaotanud vaid kaheksa mängu, mis on liiga parim näitaja.

LeBron James oli läinud öösel Lakersi parim 22 punkti ja kümne resultatiivse sööduga. Anthony Davis panustas 18 silma (visked mängust 4/15) ja 14 lauapalli.

Seeria kolmas mäng peetakse laupäeval Los Angeleses, kus Lakers on tänavuses play-offis võitnud kõik kaheksa kohtumist.

Idakonverentsi finaalis juhib Miami Heat Boston Celticsi vastu 1:0.