Tartu juhtis veel seitse minutit enne sireeni seitsme punktiga, kuid Kalev lõpetas mängu 17:4 spurdiga.

Esimese veerandaja võitis Tartu 18:13, nelja minuti järel oldi ees 13:4. Teise veerandi alguses tuli Kalev/Cramo järgi ja läks ka ette, 20 minuti järel juhtis Kalev 36:32.

Kalev/Cramo kontrollis mängu ka suurema osa kolmandast veerandajast, aga perioodi lõpp õnnestus paremini Tartul, kes haaras enne normaalaja 10 viimast minutit 53:52 eduseisu.

Külalised pääsesid seitse minutit enne sireeni juba seitsme punktiga (61:54) juhtima, kuid siis eksis Andrii Voinalovych mõlemal vabaviskel ja tartlasi tabas neljaminutiline mõõn, mille jooksul tegi Kalev 9:0 spurdi.

Hugo Toomi täpne kolmene viis Kalevi 2.47 enne lõpusireeni 66:63 juhtima. Lõpuminuti alguses röövis Kregor Hermet Jitaurious Gordonilt palli ja Alterique Gilberti vabavisked kasvatasid eduseisu viiepunktiliseks. Seda vahet tartlased enam tagasi mängida ei suutnud.

Kalevi resultatiivsemad olid Oleksandr Kovliar 21, Hermet 15 ja Toom 13 punktiga. Tartu kasuks tõi Gordon 16, Hendrik Eelmäe 12 ja Tomas Pavelka 11 punkti.

Kolme võiduni peetava seeria teine mäng toimub 23. mail Tartus. Kolmas kohtumine on kavas 27. mail Tallinnas. Kui vaja, siis peetakse neljas kohtumine 29. mail Tartus ja otsustav viies mäng kaks päeva hiljem taas pealinnas.