Denver sai kodus Lakersist jagu 132:126 (37:25, 35:29, 34:38, 26:34). Võõrustajad juhtisid kolmandal veerandajal kohati 20 punktiga, aga Lakers suutis veel mängu tagasi tulla ning viimastel minutitel jõuti paari punkti kaugusele. Viiki või eduseisu Lakers siiski enam kätte ei saanud.

Võimsa esituse tegi võitjate särgis taas Nikola Jokic, kes viskas 34 punkti, noppis 21 lauapalli ning jagas kaaslastele 14 resultatiivset söötu. Serblasele oli see tänavusel play-off'i hooajal juba kuuendaks kolmikduubliks. Jokic tegi ühtlasi ajalugu, kui temast sai esimene korvpallur NBA-s, kes play-off'is rohkem kui korra kogunud mängus vähemalt 30 punkti, 20 lauapalli ning 10 söötu. Nii võimsad kolmikduublid on ette näidata ka Wilt Chamberlainil ja Kareem Abdul-Jabbaril, aga nemad suutsid play-offi's seda „kõigest“ ühes mängus.

Denveri särgis viskas Jamal Murray veel 31 punkti. Lakersi täht Anthony Davis paugutas üleplatsimehena 40 punkti ning noppis 10 lauapalli. LeBron James sai kirja kaksikduubli (26 punkti, 12 lauapalli).

Nelja võiduni peetava seeria teine mäng peetakse Eesti aja järgi ööl vastu reedet.