Tamperes toimunud vastasseisus jätkas suurepärast turniiri Taani, kes noppis turniiritabelisse juba kolmanda võidu alistades 6 : 2 Austria koondise. Taani võitis avakolmandiku Nikolaj Ehlersi tabamusest 1 : 0, kuid Austria suutis teise kolmandiku keskel Thomas Raffli väravast viigistada. Mõni minut hiljem taastas Taani teenitult eduseisu, kui sihile jõudis Nikolas Andersen.

Kolmandal kolmandikul nähti mängus veel viite väravat. Taani poolt tegid skoori Jesper B. Jensen Aabo, Nicklas Jensen, Matias Lassen ja Patrick Russell. Austria teine tabamus läks Peter SchneideRI nimele.

Taani tõusis võiduga jagama Rootsiga A-alagrupis teist kohta. Austria jätkab grupi kuuendal kohal.

Samaaegselt Riias toimunud kohtumises alistas Norra 1 : 0 Sloveenia. Mängu ainsa värava lõi esimese kolmandiku lõpus Thomas Berg Paulsen.

Turniiri esimese võidu teeninud Norra koondis tõusis B-alagrupis Slovakkiaga jagama 4.-5. kohta. Sloveenial on kolme kohtumise järel MM-il võiduarve avamata ja ollakse alagrupi viimased.

Õhtul on MM-il kavas veel kaks matši, kui kell 20.20 lähevad vastamisi Prantsusmaa ja Ungari ning Šveits ja Kashastan.