Lietkabelis võitis kodus avamängu 85:73. Esmaspäevase kordusmängu Kullamäe koduklubi aga võõrsil kaotas 77:86.

Avaveerand lõppes viigiliselt 17:17. Poolajaks juhtisid võõrustajad 41:34. Kolmanda veerandaja järel oli Lietkabelis maas kahe punktiga (62:64), aga viimasel veerandajal võttis Juventus siiski oma ning teenis üheksapunktilise võidu.

Kullamäe arvele jäi 24 minutiga neli punkti (kahesed 2/3, kolmesed 0/4). Lisaks sai ta kirja ühe lauapalli, kolm resultatiivset söötu, kaks vaheltlõiget ning ka kaks pallikaotust.

Lietkabelise resultatiivseim oli Gediminas Orelik 18 punktiga, Jordan Duffy lisas 15 silma. Juventuse särgis viskas Jonathan Davis üleplatsimehena 19 punkti.

Lietkabelise ja Juventuse seeria otsustav kohtumine toimub 18. mail Panevežyses. Vastasseisu võitja läheb poolfinaalis vastamisi Kaunase Žalgirisega. Teises poolfinaalis kohtuvad Vilniuse Rytas ja Jonava CBet. Kui veerandfinaalid on kahe võiduni, siis alates poolfinaalist mängitakse seeriad kolme võiduni.