UEFA karistusregistrist selgub, et Tallinna FC Cosmos tekitas jalgpallile kui spordialale ja UEFA-le mainekahju. Klubi peab maksma tasumata jäänud summad teenusepakkujatele, kes olid seotud turniiri korraldamisega. Cosmos peab 30 päeva jooksul esitama UEFA-le tõendi maksete teostamise kohta, vahendas Soccernet.ee.

Lisaks heidetakse klubile ette koostöö puudumist eetika- ja distsiplinaarinspektoriga, mille eest määrati Cosmosele 5000 euro suurune rahatrahv.

FC Cosmos sai koduse saalijalgpalli meistrite liiga eelturniiri H-alagrupis teise koha. Grupi võitis täiseduga Lucenec (Slovakkia). Cardiffi (Wales) ja Dublin Blue Magicu (Iirimaa) alistanud Cosmos teenis grupis teise koha, aga edasipääsu sellega ei taganud.