Saksamaa klubi alustas Malagas toimunud kohtumist paremini ning pärast 14:7 võidetud avaveerandaega nad enam kordagi eduseisu käest ei andnud.

Poolajapausile mindi Bonni 37:28 eduseisul ja kuigi viimase veerandaja eel jõudis Hapoel kahe punkti kaugusele, siis lõpuks võtsid sakslased suhteliselt kindla 77:70 võidu.

Võitjate parimana viskas Põhja-Makedoonia passiga TJ Shorts 29 punkti. Javontae Hawkins lisas 13 ja Sebastian Herrera 11 silma.

Iisraeli klubi vankrit vedas Levi Randolph 27 punktiga. Kahekohalise punktisummani jõudis ka lätlane Mareks Mejeris, kes kogus 12 punkti ja kuus lauapalli. Poolfinaalis Tenerife vastu 15 punkti visanud Vene pääses finaalis platsile kõigest kaheksaks minutiks. Selle ajaga jäi tema arvele üks lauapall, kaks mööda visatud kolmest ja üks isiklik viga.

Pronksikohtumises alistas Tenerife 84:79 Malaga Unicaja.