A-grupis sai USA kindlalt 7:1 jagu Ungarist ning Rootsi oli 5:0 parem Austriast.

Taanil aga Prantsusmaa alistamine nii libedalt ei läinud, sest kuigi avakolmandikul viisid Nikolaj Ehlers ja Mikkel Boedker taanlased 2:0 juhtima, siis teise kolmandiku alustuseks viigistasid Guillaume Leclerc'i ja Anthony Rechi tabamused seisu. Seejärel haaras Taani küll tänu Nick Oleseni väravale uuesti eduseisu, kuid vahetult enne viimase perioodi algust tõi Justin Addamo tabamus tabloole 3:3 viiginumbrid.

Viimasel kolmandikul väravaid ei nähtud, mis tähendas, et Prantsusmaal avanes teist mängu järjest võimalus lisaajal võit kindlustada. Sedapuhku aga nii ei läinud ja hoopis Patrick Russell tõi taanlastele magusa 4:3 võidu.

B-grupis toimunud kohtumistes alistas Kanada 5:2 Sloveenia, Šveits võitis Norrat 3:0 ning Kasahstan tunnistas Tšehhi 5:1 paremust.