Avaveerandaja 21:24 kaotanud Baskonia tegi teisel neljandikul küll 16:3 vahespurdi, kuid poolajapausile mindi siiski 45:45 viigiseisul.

Kolmanda veerandaja lõpuks haaras Barcelona üheksapunktilise eduseisu ning kuigi Baskonia jõudis otsustava veerandi viimastel minutitel veel nelja punkti kaugusele, siis lõpusireeni kõlades vaatasid tabloolt vastu külaliste 91:84 võidunumbrid.

Võitjate parimad olid Nicolas Laprovittola ja Alex Abrines 18 punktiga, Nikola Mirotic lisas 13 silma.

Baskonia poolelt sai Vanja Marinkovic kirja 20 punkti ning Darius Thompson kogus 15 punkti ja kaheksa korvisöötu. Kotsari arvele jäi 20 minutiga üheksa punkti, kaks lauapalli ja kolm korvisöötu. Raieste platsile ei pääsenud.

Barcelona (28 võitu, 5 kaotust) kindlustas ühtlasi viimase vooru eel põhiturniiri esikoha, sest omavaheliste mängudega ollakse nii Baskonia (27-6) kui ka Madridi Reali (27-6) vastu plussis.