Lietkabelis tuli kohtumisele vastu hiilgava seeria pealt, olles võitnud kõik viimased seitse koduliiga kohtumist. Viimases mängus enne play-offe suruti kodusaalis põlvili Euroliigas veerandfinaali pääsenud Kaunase Zalgiris 87 : 85 ning veerandfinaalseerias Utena Juventuse vastu tuldi platsile kindla favoriidina.

Tasavägiselt kulgenud kohtumise avaveerandi järel seisis tablool viigiseis 18 : 18. Sealt edasi sai külalismeeskond üha enam enda mängumootori tööle ning poolajapausile mindi üllatuslikult Utena klubi 45 : 36 eduseisus.

Kolmanda veerandaja alguses suutis Utena Juventus juba 14 punktiga juhtima asuda ning kõik tundus minevat nende tahtmist mööda. Siiski polnud Kullamäe koduklubi veel oma viimast sõna öelnud ning 33 : 11 vahespurdi toel võttis Lietkabelis kohtumise ohjad taas enda kätte. Otsustaval veerandil pandi käiku veelgi juurde ning nii alustati Leedu Meistriliiga play-offe numbriliselt veenva, kuid mänguliselt üliraskelt teenitud võiduga.

Võitjate resultatiivseimad olid Jorden Duffy ja Jamel Morris, kes mõlemad viskasid 14 punkti. Kristjan Kullamäe arvele jäi 13 punkti, neli lauapalli ja neli resultatiivset söötu.

Kolme võiduni peetav veerandfinaalseeria teine kohtumine peetakse esmaspäeval 15. mail Utenas