Kohtumise avapoolaeg kulges rahulikus tempos, kuid vaatamata sellele asusid võõrustajad 20. minuti järel juhtima, kui Kalju nurgalöögi järel pääses löögile Yohan Mannone, kes lõi kindlalt 1 : 0. Teisel poolajal suutis isukalt mänginud Harju viigistada, kui nurgalöögist tagasipõrkunud palli suunas väravaraamidesse Karel Eerme.

Külalisvõistkond oli lähedal veel ka teisele külmale väravale, kuid Taaniel Usta 81. minutil sooritatud üritus lendas napilt väravast mööda. Oma võimalus avanes kohtumise lõpus siiski ka Nõmme Kaljul, kuid German Šleini üle puusa sooritatud löök lendas viiendal lisaminutil latti.

Nõmme Kalju võidupõud jätkub ning viimasest kuuest Premium liiga kohtumisest on teenitud kõigest kaks viiki ja koguni neli kaotust. Seevastu Harju JK Laagri on aina hoogu kogumas ning eelmises voorus teenitud võidule FCI Levadia vastu teeniti kõrvale hooaja teine viik.

Turniiritabelis paikneb Nõmme Kalju 14 punktiga kuuendal kohal. Harju JK Laagri on viie punktiga liiga viimane.