Kohtumisele selge favoriidina tulnud Lenovo Tenerife võitis avaveerandi 18 : 15. Teisel veerandajal kasvatati edu parimal juhul 8- punktiliseks, kuid Hapoel Jerusalem ei visanud püssi põõsasse ning poolajale mindi hoopiski Vene koduklubi 34 : 30 eduseisus.

Teisel poolajal jätkus Jerusalemma suurepärane hoog ning viimasele veerandajale mind vastu 10-punktilises eduseisus. Mängu otsustavas vaatuses tabas Israeli klubi aga suur mõõn ning Tenerife asus omakorda kiire vahespurdi toel kohtumist dikteerima. Jerusalem hoidis ennast siiski kümne küünega mängus ning 47 sekundit enne kohtumise lõppu tabas suurepärase mängu teinud Vene 63 : 67 kaotuseisus olles veaga kolmese, mis viigistas seisu.

Järgneval rünnakul viis Giorgi Shermadini vabavise Lenovo Tenerife taaskord juhtima, kuid Khadeen Carrington läbiminek 21 sekundit enne kohtumise lõppu kindlustas Jersalemmale väärt võidu ja pääsu Meistrite liiga finaali, kus kohtutakse Malaga Unicaja ja Bonni vahelise duelli võitjaga.

Võitjate resultatiivseim oli võiduviske tabanud Khadeen Carrington, kelle saldosse kogunes 19 silma. Võimsa mängu teinud Siim-Sander Vene arvele jäi 15 punkti ja 4 lauapalli. Kaotajate parim oli Marcelinho Huertas 20 punktiga.

2022/23 hooaja korvpalli Meistrite liiga finaal toimub pühapäeval Eesti aja järgi 21.00.