Mark Lajali püüdlused teenida pääse Wimbledoni kvalifikatsiooniturniirile said pisikese tagasilöögi, kui tuli tunnistada ligi sada edetabelikohta tagapool asetseva prantslase paremust. Lajal lõi kaks ässa ning tegi kolm topeltviga. Prantslase arvele jäi üks äss ning üks topeltviga. Eestlane realiseeris enda seitsmest murdepallist kaks, Tabur realiseeris kuuest murdevõimalusest neli.

Eestlaste must päev jätkus Tuneesias. Ameerika mägedel kulgenud kohtumises juhtis eestlane avasetis veel 5 : 4, pärast mida loovutas Glinka vastasele kolm järjestikkust geimi ning setivõidu. Teises setis jäi Glinka kiirelt 4 : 0 kaotusseisu, kuid seejärel suutis Eesti tennisist oma mängu parandada ning vastasele haardeulatusse tulla. Paraku hilisest ärkamisest tolku ei olnud ning 6 : 3 kaotatud teine sett lõpetas Glinka turniiri.

Kaks tundi ja neli minutid kestnud kohtumises lõi Glinka viis ässa ja patustas nelja topeltveaga. Hiinlase arvele kogunes kaks ässa ja kaks topeltviga. Glinka oli terve kohtumise vältel hädas murdepallidega, realiseerides ühe võimaluse 11-st.

Turniiri avaringis alistas Glinka Jaapani tennisisti Shohei Chikami (ATP 1038.) 2 : 6, 6 : 1, 6 : 1 ja teises ringis prantslase Robin Bertrandi (ATP 418.) 7 : 5, 3 : 6, 7 : 5.