Roanne kaotas avaveerandi 24:30, aga juhtis poolajaks 53:49. Kolmanda veerandajaga kasvatas Roanne edu 18 punkti peale (83:65) ning juhtohje enam käest ei andnud.

22 minutit platsil rassinud Drell viskas 13 punkti (vabavisked 5/5, kahesed 4/4, kolmesed 0/4), noppis kaks lauapalli ja jagas kolm resultatiivset söötu. Kolm pallikaotust teinud Drelli efektiivsusnäitaja oli 11.

Roanne'i poolel panustasid Ronald March ja Yannis Morin võitu vastavalt 22 ning 19 punkti. Limogesi särgis paugutas Bryce Jones 36 silma.

Roanne lõpetas eilse võiduga Prantsusmaa kõrgliigas kuuemängulise kaotusteseeria. Aprillis klubiga liitunud Drellile oli see uues meeskonnas esimeseks võiduks.

Eestlase koduklubi hoiab 15 võidu ja 18 kaotusega kõrgliigas 11. kohta. Limoges (13-20) on 15. Roanne läheb põhihooaja viimases voorus vastamisi Strasbourgiga (16-17).