Veerandfinaalis Belgradi Partizani vastu koduväljakul mängudega 0:2 kaotusseisu jäänud Real pääses lõpuks edasi mängudega 3:2. Viimaseks jäänud matšis teeniti koduväljakul 98:94 võit. Seejuures oldi ka viimases kohtumises vahepeal suures kaotusseisus.

Võõrsil mänginud Partizan võitis avaveerandi 23:22 ning poolajaks oli serblaste eduseis 55:39. Seejärel hakkas Real mängu tagasi tulema. Kolmanda veerandaja järel juhtis Partizan veel 76:69. Real jõudis viigini 6.16 enne kohtumise lõppu, kui Sergio Rodriguez tegi seisuks 81:81. Mathias Lessort viis Partizani veel 83:81 juhtima, kuid Rodriguez viigistas taas. Seejärel haaras ohjad juba Real. Kaks minutit enne lõpuvile juhtis Real 97:89. Seejärel lubati Partizan veel lähemale, kuid lõpuks vormistas kodumeeskond siiski võidu.

Võitjate kasuks viskasid Dzanan Musa 20, Sergio Rodriguez 19, Mario Hezonja 13 ja Walter Tavares 12 punkti. Partizani parim oli Kevin Punter 28 punktiga.

Real kohtub Final Fouri poolfinaalis nüüd FC Barcelonaga. Teises poolfinaalis mängivad Piraeuse Olympiacos ja AS Monaco. Finaalturniir peetakse 19.-21. maini Kaunases.