„Kui meie olime mänguliselt paremad, siis lõid nemad värava. Kui nemad olid paremad, siis lõime meie värava. See oli tasavägine mäng, mille nad tegid oma kogemuste ja kvaliteediga keeruliseks,“ võttis Manchester City peatreener Pep Guardiola kokku kahe eriilmelise poolajaga matši.

Madridis toimunud kohtumise esimesel poolajal oli Realil suuri raskusi vastase kasti jõudmisega ja sündmuste käiku dikteerisid külalised. 36. minutil jättis aga Eduardo Camavinga palli Vinícius Júniorile, Reali ründaja sättis selle paremale jalale ja saatis selle 20 meetrilt ristnurka. Teisel poolajal jäi City surve alla, aga taas tõusis esile ühe mehe geniaalsus. 67. minutil saatis Manchester satsi poolkaitsja Kevin De Bruyne omakorda 20 meetrilt madala pommi posti kõrvale. Nii päädis kohtumine 1 : 1 ja kordusmängu eel on kõik lahtine.