Pärnu alustas kohtumist teravamalt ning avaveerand võideti 19:15. Poolajaks sai aga omakorda ette Tartu. Pausile mindi nende 44:36 eduseisus. Kolmandal veerandajal võttis Pärnu aga järgi ning viimase kümne minuti eel oli seis 64:64 viigis.

Neli minutit enne kohtumise lõppu juhtis Tartu veel 75:74, kuid seejärel sai Pärnu ohjad oma kätte.

Pärnu mänguvankrit vedas Mihkel Kirves, kelle arvele kogunes 21 punkti ja 12 lauapalli. Seejuures võttis ta viis palli ründelauast. Robert Valge ja Sverre Aav lisasid võitjate kontosse mõlemad 15 punkti.

Tartu parimateks olid Andri Voinalovõtš ja Ty Gordon 23 punktiga.

Neljanda mängu galerii:

Seeria otsustav kohtumine peetakse reedel Tartus. Kohtumine TÜ spordihoones algab kell 19.00.

Koha finaalis on juba taganud Kalev/Cramo, kes alistas mängudega 3:0 Viimsi/Sportlandi.