Avaveerand kuulus 22:19 Kalevile, kuid poolajavileks juhtis Viimsi 47:41. Kolmanda perioodi lõpuks sai napi edu taas Kalev, juhtides 68:66.

Põnev ja tasavägine heitlus kestis lõpusekunditeni välja. Kalevi võidukorvi tabas sünnipäevalaps Artur Konontšuk, kes saatis 1,4 sekundit enne sireeni palli korvi vabaviskejoone lähistelt.

Viimsi mängis oma viimasel rünnakul Egert Halleri peale, kelle raske kaugvise aga ei tabanud,

Konontšuk oligi Kalevi resultatiivseim 16 punktiga. Alterique Gilbert lisas 15 silma. Viimsi särgis säras Karl-Johan Lips, kelle arvele kogunes 27 punkti.

Kalev/Cramo võitis seeria 3:0. Avamäng kodus võideti 88:73 ja teine kohtumine võõrsil 86:62.

Teises poolfinaalis juhib Tartu Ülikool Maks & Moorits Pärnu Sadama vastu mängudega 2:1.