Tasavägiselt kulgenud kohtumise avaveerandaja võitis Pärnu 23:20, kuid poolajapausile mindi juba võõrustajate 40:39 eduseisul. Neljas veerandaeg algas Pärnu 56:54 juhtimisel, aga viimase minuti eel oli Tartu taas peal 70:67.

Seitse sekundit enne kohtumise lõppu pääsesid pärnakad Mihkel Kirvese korvide toel uuesti punktiga juhtima, kuid võiduks sellest ei piisanud, sest järgmisel rünnakul suunas ka Tomaš Pavelka palli läbi korvirõnga. Viimase kahe sekundiga Pärnu enam viskele ei jõudnud ja nii teeniski Tartu kodupubliku ees magusa 72:71 võidu.

Tartu resultatiivseimad olid Jitaurious Gordon ja Andrii Voinalovitš, kes viskasid mõlemad 18 punkti. Pavelka noppis 10 punkti kõrvale kaheksa lauapalli ning Dontarius James üheksa lauapalli. Kahekohalise punktisummani jõudis ka Oliver Suurorg 11 silmaga.

Pärnu poolelt kogus Kirves 22 punkti ja 13 lauapalli. Isaiah Hart lisas 13 ja Ivo Van Tamm 12 silma.

Kui seeria avamängu Tartus võitis Pärnu meeskond 71:56, siis eelmise kohtumise Pärnus võitsid tartlased 95:81. Kolme võiduni peetava poolfinaalseeria kolmas mäng peetakse kolmapäeval Pärnu Spordihallis.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid