Sarnaselt hooaja esimesele omavahelisele kohtumisele, mis lõppes 2:2 viigiga, läks Kalju ka sel korral kohtumist juhtima, kui 9. minutil lajatas keskkaitsja Yohann Mannone nurgalöögi järgses olukorras palli täpselt posti kõrvale.

Pärast seda pani Flora Kalju kaitseliini korraliku surve alla ning 42. minutil kandis see ka vilja. Henri Perkil õnnestus küll Marko Lukka esimene üritus tõrjuda, kuid pall põrkas täpselt Henrik Ojamaa jalale, kes mõnelt meetrilt ei eksinud.

74. minutil tegi karistusalast välja tormanud Perk aga valearvestuse ja Nikita Mihhailovil ei jäänud muud üle, kui pall tühja väravasse panna. Kümmekond minutit hiljem sai Mihhailov kirja ka oma teise, lõpetades meisterlikult Flora kontrarünnaku.

Hooaja kaheksanda võidu teeninud Flora kerkis liigatabelis Levadiaga esikohta jagama, mõlemal on koos 26 punkti. Neljanda järjestikuse kaotuse saanud Kalju hoiab 13 punktiga seitsmendat kohta.