Eesti aja järgi pühapäeva õhtul toimunud kohtumises ei jätnud Miami Heat koduväljakul New York Knicksile mingit võimalust. Kohtumist algusest lõpuni juhtinud võõrustajad võitsid avapoolaja 58 : 44 ning lõpusireeni kõlades oli tablool nende 105 : 86 edunumbrid.

Miamit vedas taas Jimmy Butler, kelle arvele jäi 28 punkti. Max Strus toetas teda 19 ja Bam Adebayo 17 silmaga, neist viimane võttis lisaks maha 12 lauapalli. Knicksi parim oli 20 punktiga Jalen Brunson

Mänguõhtu teine matš algas tasavägiselt, sest esimesel poolajal oli Golden State Warriors parimal juhul peal 11 silmaga. Kuid seejärel mängu lippama saanud Los Angeles Lakers sammus puhkama 59 : 48 eduseisus ning teisel poolajal läksid nad oma teed. Lakers võitis lõppeks kohtumise 127 : 97.

Warriors oli taas hädas Anthony Davise takistamisega, kes sai kirja 25 punkti, 13 lauapalli, neli blokki ja kolm vaheltlõiget. LeBron James ja D'Angelo Russell toetasid teda 21 silmaga. Warriorsit vedas 33 punkti visanud Stephen Curry.

Nii Heat kui Lakers läksid nelja võiduni toimuvat seeriat 2 : 1 juhtima.