Kalev/Cramo haaras esimesel veerandajal juhtohjad enda kätte ning neid enam kordagi võõrustajatele ei loovutanud. Pärast 22:15 võidetud avaveerandaega haaras Kalev/Cramo teise poolaja eel juba 46:29 eduseisu. Viimasele veerandajale mindi vastu Viimsi 19-punktilises kaotusseisus ja lõpuks võtsid külalised 86:62 võidu.

Kalev/Cramo parimana viskas Wesley Van Beck 19 punkti, millest üheksa kogus ta esimese veerandajaga. Kahekohalise punktisummani jõudsid veel Alterique Gilbert ja Oleksandr Kovljar, kes said kirja vastavalt 14 ja 11 silma. Gilbert jagas ka seitse korvisöötu.

Viimsi resultatiivseim oli Malik Toppin 16 punkti ja üheksa lauapalliga, Devin Harris lisas 15 silma ja seitse korvisöötu.

Avamängu 88:73 võitnud Kalev/Cramo asus kolme võiduni peetavat seeriat 2:0 juhtima. Kolmas mäng peetakse teisipäeval Kalevi Spordihallis.